Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

İslami Evlilik Siteleri

İslami Evlilik Siteleri

Evlilik Sayfası,Evlilik Merkezi,Dini Evlilik Sitesi,İslami Evlilik Odaları,İslami Evlilik Siteleri,Türk Evlilik Siteleri,Bayan Tanışma Sitesi,Erkeklerle Tanışma Sitesi,Turkchat.Com.tr bay bayan sohbet sitesi olarak dünya genelinde yaşayan dilimizden anlayan insanların tamamına hizmetler sunmaktayız.

Sitelerimiz ziyaretçilerinin istekleri ve arayışları doğrultusunda eylemlerine karşı çıkmayan seviyeli sohbetlerin yapıldığı güvenilir bir ortama sahiptir,sitelerimiz içerisinde her zaman erkek olsun bayan olsun ahlaka ve topluma yakışır şekilde sohbet ederek,isteyen istediği kişiyi seçerek arkadaş dost veya birini bulmak evlenmek amacında olanlar kriterlerine uygun bay bayanlarla tanışarak evlilik yolunda  ileriye doğru ilk adımlarını atabilirler.

İslami evlilik nedir Müslüman topluluk olarak hepimizin yaptığı evlilikler İslama uygun yapılmakta bazıları tesettürlü bayanlarla tanışmak ister bazı bayanlar namazında niyazında olan beylerle,bazıları,da mutlu olayım karakteri sağlan olsun kişilikli olsun yeterlidir der ve kriterlerine uygun kişileri ararlar.

Arkadaşlık bay bayan sohbet sitelerimizde her gün yüzlerce giriş yapan beyler bayanlar bulunmakta bizlerin aracılığı ile tanışırlar ve aradıkları kritere uyan insanlarla geleceğe yönelik ilk adımlarını atarlar bu konuda kimseye kısıtlama getirilmeyen sitelerimiz içerisinde vereceğiniz karalardan kendiniz sorumlusunuz ve seçeceğiniz kişilerinde bütün sorumlulukları sizlere aittir.

İslami Evlilikler

Evlenmek isteyenler, eşlerinin dinimizin bildirdiği ahlaka sahip olmalarına önem vermelidir. Dış görünüşe aldanıp da yanlış karar vermekten sakınmalıdır. Çünkü evlilik hayatına başladıktan sonra, geri dönmek zordur ve kötü huylu kimsenin, bundan sonra düzeltilmesi de kolay değildir.

Aradığımız vasıfların çoğu karşı tarafta var ise, karar vermek için yeterli sayılabilir. Lüzumundan fazla ince eleyip sık dokuyan, kendine bir türlü aday beğenemeyen, kolay kolay evlenemez.

eşler birbirinde aradıkları vasıfları bulurlarsa, sonraki devreler için iyi bir başlangıç teşkil eder. Bulunması zaruri lazım olan vasıflar yoksa, Ben seviyorum diyen gençlerin, bu yolda şuursuzca hareketlerle ebeveynlerini üzmeleri çok yanlıştır. Ana,babalar da, aranan vasıflar var ise sebepsiz yere mesela maddi menfaatler yüzünden gençlerin evlenmesine mani olmamalıdır.

Aşırılıktan uzak durmak gerekir. Dört dörtlük bir talip bulmak zor, hatta imkansızdır. Unutmamalı ki, kusursuz dost arayan dostsuz kalır; noksansız eş arayan eşsiz kalır.

Erkek olsun kadın olsun, evleneceği kişinin, haramlardan kaçan, namazını kılan ve diğer ibadetlerini yapan, güzel ahlaklı biri olması lazımdır.

İslami Evlilik Siteleri

İslami Evlilik Siteleri

Sohbete Giriş İçin Tıkla

 

 

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help ve #Operhelp kanalından yardım alabilirsin